ANTALYA TADİLAT

ANTALYA TADİLAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

Antalya Parke

ANTALYA ZEMİN DÖŞEME İŞLERİ- Parke Ustası

Antalya Tadilat Ekibi Olarak Yaşam Alanlarınıza Renk ve Güzellik Katıyoruz.

Doğal bir malzeme olan parke, zemin kaplama işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yer döşemelerinde vazgeçilmeyen parkenin üç çeşidi bulunmaktadır.

  1. Masif Ahşap Parke
  2. Laminat Parke
  3. Lamina Parke

 

  • Masif Ahşap Parke Geleneksel olarak kullanılan ilk parke türüdür. Masif ahşap parke yapımında, dayanıklılık açısından meşe, gürgen, diş budak, gül ağacı gibi sert ağaçlar kullanılır. Masif ahşap parke, uygulamada nitelikli işgücü gerektirir ve diğer parke türlerine göre pahalı olmasına karşın daha kalıcıdır. Yaygın olarak Merbau ve Meşe Parke markaları tercih edilmektedir.
  • Laminat parke, endüstriyel ortamda istenilen renk ve desende basılmış kağıda reçine yedirilmesi şartıyla elde edilen yer döşemesi için kullanılan levhalardır. Laminat parke yüzeyleri düzleme veya cilalama gibi herhangi bir işlem gerektirmez. Laminat parkeler ucuz fiyatları ve uygulamalarının kolay ve hızlı olması nedeni ile günümüzde en yaygın kullanılan dekoratif zemin kaplamasıdır. Yer kaplaması olarak masif ahşap parkeye nazaran daha ekonomiktir. Yaygın olarak
  • Lamine parke, ahşap malzemenin birkaç tabakasının birbirine yapıştırılması ve bunların üzerine nitelikli ağaçtan ince bir kaplama yapılması sureti ile üretilir. Cilalı olarak kullanıma sunulan lamine parkeler montaj işlemi sonrasında herhangi bir düzeltme veya cilalama işlemi gerektirmezler. Lamine parkenin, laminat parkeden farkı şudur; laminat parkede arada MDF kullanılır, lamine parkede ise aradaki malzeme ahşaptır. Lamine parke, laminat parkeden bu yüzden daha pahalıdır.

Antalya tadilat ekibi olarak müşterilerimize uygulanacak projeye göre detaylı bilgi vermekteyiz.

Antalya, parke, antalya parke, parke antalya, laminat parke, masif parke, parke ustası, parke uygulama, parke işi, antalya parke ustası, antalya ev yenileme, tadilat, boya, dekorasyon, tadilat dekorasyon, tadilat ve dekorasyon, tadilat & dekorasyon, Antalya tadilat, tadilat Antalya, Antalya ev tadilat, Antalya ofis tadilat, Antalya dekorasyon, dekorasyon Antalya, Antalya ev ofis tadilat, Antalya usta, usta, tadilat ustası, Antalya komple ev tadilatı, ev tadilatı Antalya, villa tadilatı. #antalya #tadilat #dekorasyon @antalya @tadilat @dekorasyon

Ev Dekorasyon, Daire Dekorasyon, Ofis Dekorasyon, İşyeri Dekorasyon, Villa Dekorasyon, Mağaza Dekorasyon, Yatak odası Dekorasyon, Bebek odası Dekorasyon, Salon Dekorasyon, Mutfak Dekorasyon, Banyo Dekorasyon, Balkon Dekorasyon.

Antalya Tadilat ve Dekorasyon

Antalya, tadilat, boya, dekorasyon, tadilat dekorasyon, tadilat ve dekorasyon, tadilat & dekorasyon, Antalya tadilat, tadilat Antalya, Antalya ev tadilat, Antalya ofis tadilat, Antalya dekorasyon, dekorasyon Antalya, Antalya ev ofis tadilat, Antalya usta, usta, tadilat ustası, Antalya komple ev tadilatı, ev tadilatı Antalya, villa tadilatı. #antalya #tadilat #dekorasyon @antalya @tadilat @dekorasyon, banyo tadilat, banyo, mutfak, mutfak tadilat, sıhhi tesisat, elektrik, elektrikci, elektirikci, elektrikçi, elektrik ustası, izolasyon ustası, çatı izolaston, ses izolasyon ustası, antalya tadilat izolasyon, antalya tadilat boyacı ustası, antalya tadilat ve yıkım, Banyo dekorasyon, mutfak dekorasyon, tuvalet dekorasyon, bebek odası dekorasyon, çocuk odası dekorasyon, salon dekorasyon, mutfak yenileme, ev yenileme, villa dekorasyon, dublex ev dekorasyon, balkon dekorasyon, kış bahçesi dekorasyon, teras dekorasyon, antalya ev dekorasyon, villa dekorasyon, duvar kağıdı dekorasyonu, antalya mutfak dekorasyon, yatak odası dekorasyon, yatak odası, bebeki yatak, oda, antalya. dekorasyon hizmetleri.

Antalya’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.